ساعت و تاریخ انتشار: ۱۲:۴۶ چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
اردوی جهادی دانشجویان دانشگاه آزاد دولت آباد به روستای پرمه و چشندگان
محمدجواد نظام زاده ضمن تشریح برخی از فعالیت های انجام شده در این دو روستا گفت:دانشجویان بسیجی این واحد دانشگاهی با پس از تجدید عهد و میثاق با شهدای گمنام آرمیده در دانشگاه با عزمی جهادی و نیتی خالص برای هجرت به سوی اعتکافی پویا رهسپار روستاهای محروم و دور افتاده‌ی پرمه و چشندگان از توابع چادگان هندوکُش از توابع شهرستان چادگان شدند.

به گزارش پایگاه خبری ربیع، محمدجواد نظام زاده ضمن تشریح برخی از فعالیت های انجام شده در این دو روستا گفت:دانشجویان بسیجی این واحد دانشگاهی با پس از تجدید عهد و میثاق با شهدای گمنام آرمیده در دانشگاه با عزمی جهادی و نیتی خالص برای هجرت به سوی اعتکافی پویا رهسپار روستاهای محروم و دور افتاده‌ی پرمه و چشندگان از توابع چادگان هندوکُش از توابع شهرستان چادگان شدند.
مسئول گروه جهادی منتظران ظهور بسیج دانشجویی واحد دولت آباد اظهار کرد: در طول برگزاری این اردو گروه جهادی منتظران ظهور در منزل خانواده شهید علی محمد جمالی نسب، در روستای کمیتک (۳۰ کیلومتری پرمه) حضور پیدا نمودند و در کنار این پدر بزرگوار از مقام شامخ این شهید والا مقام تقدیر شد.
پدر شهید جمالی نسب ضمن بیان خاطراتی از فرزند خود گفت: فرزندم علی محمد در عین ورزشکار بودن دارای مرام و معرفت جوانمردانه بود و غیرت عظیم و علاقه ی بزرگ به کشور و میهن که این علاقه باعث شده بود آن شهید با آنکه سنش کم بود برای حضور در جبهه حق و دفاع از ناموس و میهن و دین خود، نام خود را از لطفعلی جمالوند به علی محمد جمالی نسب تغییر داد تا بتواند با سن علی محمد که از لحاظ قانونی اجازه حضور در جبهه را داشت در دفاع از میهن اسلامی حضور یابد.
نظام زاده برگزاری بزرگداشت شهید جمالی نسب در مسجد حضرت ابوالفضل(علیه السلام) روستای پرمه را یادآور شد و افزود: این یادواره با حضور مسئولین سپاه شهرستان برخوار، سپاه شهرستان چادگان و حوزه علی آباد به همراه اهالی ۹ روستا برگزار شد و در آن حاضران از خاطره گویی رسول فاتحی دوست صمیمی و هم رزم شهید محسن حججی بهره مند شدند.
وی گفت: در طول ۱۰ روز فعالیت مستمر، جهادگران نورالهدی خواهر این دانشگاه در روستای پرمه و جهادگران منتظران ظهور برادر در روستای چشندگان از توابع چادگان در زمینه های عمرانی، فرهنگی، آموزشی فعالیت کردند.

انتهای پیام/طغیانی

image_pdfimage_printچاپ مطلب

دیدگاه