ساعت و تاریخ انتشار: ۲۱:۳۵ پنجشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۶
مراسم اختتامیه جشنواره تولیدات مراکز استانهای صدا و سیما آغاز شد
سنندج - مراسم اختتامیه بیستمین جشنواره تولیدات رادیو تلویزیونی مراکز استانهای صدا و سیما با حضور هنرمندان و مسئولان کشوری و استانی در پردیس سینمایی بهمن سنندج آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری ربیع، از دقایقی قبل مراسم اختتامیه بیستمین دوره جشنواره تولیدات رادیو تلویزیونی مراکز استانهای صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در پردیس سینما بهمن سنندج آغاز شد.

در این مراسم وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، رئیس سازمان صدا و سیما، سردار صفوی مشاور بین الملل مقام معظم رهبری، رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس، جمعی از هنرمندان شناخته شده کشوری و همچنین مسئولان استانی در حال برگزاری است.

محمد جعفر خسروی مجری مراسم اختتامیه

محمد جعفر خسروی مجری تلویزیون کار اجرای مراسم اختتامیه جشنواره بیستم در سنندج را بر عهده دارد.

وی در ابتدای سخنان خود با بیان اینکه مادرش از کردهاست، عنوان کرد: خوشحالم که امروز در کردستان هستم و این منطقه را سرزمین مادری خودم می دانم.

از میان هنرمندان شاخص کشوری چهره های مختلفی در مراسم اختتامیه حضور دارند که از آن جمله می توان به داریوش ارجمند، مریلا زراعی، سعید آقاخانی، قطب الدین صادقی، محمود عزیزی، ناصر ممدوح، پوران درخشنده، امین زندگانی، محمود پاک نیت، علی ضیاء و مریم بوبانی حضور دارند.

دارابی سخنران نخست مراسم اختتامیه

علی دارای معاون امور استانهای سازمان صدا و سیما به عنوان نخستین سخنران در جایگاه قرار گرفت و گزارشی از روند برگزاری جشنواره بیستم را ارائه کرد.

وی از میزبانی استان کردستان تقدیر کرد و گفت: خیلی خوشحالیم که امروز در سنندج جمع زیادی از هنرمندان شاخص و برجسته کشوری حضور دارند.

جشنواره بیست و یکم به میزبانی چهار محال و بختیاری برگزار می شود

معاون امور استانهای سازمان صدا و سیما گفت: با توجه به میزبانی استاندار چهار محال و بختیاری، جشنواره بیست و یکم سال آینده به میزبانی استان چهار محال و بختیاری برگزار می شود.

مهر/۲۲۵

image_pdfimage_printچاپ مطلب

دیدگاه