به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس، با توجه به حضور ایام عزای سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع)، این جمعه شاهد کاهش چشمگیر افتتاحیه‌های هنری هستیم و امروز (۳۰ شهریور) تنها ۳ نمایشگاه گشایش می‌یابد.

«علی حده» نمایشگاه چیدمان نوشین شریفات است که امروز ساعت ۱۷ افتتاح می‌شود و تا ۴ مهرماه در گالری سایه برپاست. این گالری در خیابان کریمخان، خیابان سنایی، خیابان سیزدهم، شماره ۲۱ قرار دارد.

شریفات در بیانیه این نمایشگاه ضمن انتقاد از تخریب محیط زیست توسط مواد پلاستیکی نوشته است: این مجموعه سعی در به تصویر کشیدن خوی انسان و طبیعت کرده است.

«کندویی در تن» که ساعت ۱۶ امروز در گالری نگاه افتتاح می‌شود،  تا ۱۱ مهرماه مهمان این گالری است و بازدیدکنندگان را به تماشای نقاشی‌های معصومه باقری، زهرا به‌نژاد، فرزاد چگینی و زینب درتومی با نمایشگاه‌گردانی عظیم مرکباتچی دعوت می‌کند.

گالری نگاه در خیابان مطهری، خیابان جم (فجر)، خیابان غفاری، شماره ۶۴۴ واقع شده است.

گالری فردا نیز ساعت ۱۶ امروز از نقاشی‌های ۲۹ هنرمند تحت عنوان «هیاهوی درون» پرده‌برداری می‌کند. این نمایشگاه با گردآوری الهام گردون‌زاده تا ۵ مهر ماه در گالری فردا به نشانی خیابان کریم‌خان زند، خیابان حسینی، کوچه اعرابی ۶، پلاک ۲۲ برپاست.

انتهای پیام/