به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از باشگاه خبرنگاران، محمدرضا پورابراهیمی، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در دیدار با سرهنگ فداه فرمانده جدید انتظامی شهرستان کرمان با قدردانی از تلاش‌های نیروی انتظامی در اجرای حوزه‌های ماموریتی در خصوص همکاری برای رفع مشکلات نیروی انتظامی اعلام آمادگی کرد.

پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس نیز در این نشست با تقدیر از تلاش‌های نیروی انتظامی در اجرای موضوعات مختلفی که بر عده این نیرو گذاشته شده از جمله نظم و امنیت عمومی، مبارزه با مواد مخدر، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی و … اقدامات نیروی انتظامی را شایسته تقدیر دانست.

وی در ادامه افزود: در حال حاضر نیروی انتظامی با مشکلات زیادی رو به رو است و وظیفه ما کمک به آن‌ها جهت موفقیت در حوزه‌های ماموریتی خودشان است، لذا از فرماندهی جدید انتظامی درخواست داریم که اولویت‌ها و مشکلات حوزه کاری خودشان را مطرح کنند تا برنامه ریزی لازم جهت رفع و تصمیم گیری صورت گیرد.

سرهنگ فداه فرمانده جدید انتظامی شهرستان کرمان عنوان کرد: آمادگی هرگونه همکاری و تعامل با مسئولان و نماینده‌های مجلس برای موضوعات و مسائل امنیتی و انتظامی و ماموریت‌های ناجا هستیم.

وی با برشمردن محور‌های مهمی حوزه کاری نیروی انتظامی شهرستان کرمان بر لزوم اقدامات مناسب از طرف مسئولان برای پیگیری مشکلات مردم جهت جلوگیری از ایجاد نارضایتی در گروه‌ها و اقشار و مناطق تاکید کرد و از نماینده مردم کرمان خواست تا این مسئله را پیگیری کنند.

وی بااشاره به موضوعات مربوط به زیرساخت‌های فنی و تجهیزاتی مورد نیاز نیروی انتظامی اظهارکرد: با تامین این امکانات شرایطی ایجاد می‌شود که نیروی انتظامی با قدرت بیشتر به ماموریت‌های خود بپردازد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در پایان این نشست قول پیگیری برای همکاری هر چه بیشتر دستگاه‌ها و مسئولان ادارات شهرستان جهت ارتقای توانمندی‌های نیروی انتظامی را داد.