به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان ، آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد روز سه شنبه در دیدار فرمانده و مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب ‌الزمان (عج) اظهار داشت: به جوانان بسیجی باید کارهایی واگذار شود تا با شور و شوق و انگیزه بالا آن را انجام دهند.
وی افزود: بر اساس منویات امام و رهبری سپاه و بسیج باید برای ممکلت کار کنند و تلاش بسیجیان مورد تقدیر قرار گیرد.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با انتقاد از افراط و تفریط در برخورد با متخلفان اقتصادی گفت: احتکارِ حرام در موضوع تغذیه همچون گندم، برنج و غیره است و سایر احتکارها از نظر قانونی بررسی می شود.
وی تصریح کرد: داروخانه ای که از ارائه دارو به مردم هیچگاه خودداری نکرده است نباید انبار دارویی اش که برای تأمین نیازهایش در نظر گرفته شده به عنوان احتکار محسوب شود.
در ابتدای این دیدار فرمانده سپاه صاحب‌ الزمان(عج) استان اصفهان با اشاره به برگزاری رزمایش گردان های بسیج در سراسر کشور اظهارداشت: با برگزاری این رزمایش، بسیج حالت فعال تری به خود گرفت و گروه های جهادی در راستای این رزمایش به صورت ویژه به مناطق محروم خدمت رسانی کردند.
سردار غلامرضا سیلمانی افزود: گردهمایی بزرگ بسیجیان استان اصفهان با حضور یکی از فرماندهان سپاه از تهران به زودی در شهر اصفهان برگزار می‌ شود.