به گزارش پایگاه خبری ربیع، پنجشنبه گذشته بزرگ‌ترین رزمایش بسیجیان کشور با حضور ۷۰۰ هزار بسیجی در راستای حفاظت از ایران و نظام اسلامی و استکبارستیزی و مقابله با زورگویی نظام سلطه غرب برگزار شد و یکصد هزار نفر از این بسیجیان در ورزشگاه آزادی به نمایندگی از همه بسیجیان، بلکه به نمایندگی از ملت ایران با رهبر معظم انقلاب اسلامی تجدید پیمان کردند.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع یکصد هزار نفری بسیجیان، ترامپ نادان و بیچاره را تحقیر و به شتری خوش‌خیال تشبیه کردند (شتر در خواب بیند پنبه‌دانه) که به خودش و اروپایی‌ها وعده داده است اگر دو سه ماه تحمل کنند، کار ایران تمام خواهد شد. ترامپ به اروپاییان وعده داده است از اواسط آبان‌ماه (همزمان با سالروز استکبارستیزی در ایران)، ایران با شدیدترین تحریم‌ها مواجه خواهد شد.و دیگر هیچ کشوری حق خرید نفت ایران را نخواهد داشت؛ غافل از اینکه طرح او پیش از آبان‌ماه با شکست مواجه شده است و کشورهایی مثل هند، چین، ترکیه و… همچنان خواستار خرید نفت از ایران
هستند.
اگرچه متأسفانه در داخل ایران، عده‌ای از به اصطلاح خواص از غربزدگان، سیاست‌زدگان، روشنفکرنماها، سست‌کمربند‌ها و ترسوهای دنیاطلب قالب تهی کرده‌اند و در هم‌سویی آشکار با غرب نسخه تسلیم‌شدن ملت ایران را تجویز و تبلیغ می‌کنند. فرمانده معزز کل قوا این دسته از خودباختگان را خائن به ملت نامیدند و فرمودند: «من صریحا اعلام می‌کنم کسانی که در داخل کشور این فکر را که مطلوب و محبوب دشمنان است ترویج می‌کنند، این‌ها خیانت می‌کنند؛ این خیانت به کشور است. اینکه طبق میل دشمن ما ترویج کنیم راهی جز پناه‌بردن به دشمن نداریم، این بزرگ‌ترین خیانت در حق ملت است؛ البته این اتفاق نمی‌افتد. من به حول و قوه الهی و با همراهی شما تا جان و توان دارم، نخواهم گذاشت این اتفاق در کشور بیفتد.»
تردیدی نیست و شواهد نشان می‌دهد آمریکا به این آرزو نخواهد رسید؛ زیرا امروز دیگر آمریکا ابرقدرت نیست، بلکه او در حال حذف‌شدن از سپهر مدیریت سیاسی جهان است و این رجزخوانی احمقانه ترامپ بیش از آنکه جنبه اجرایی داشته باشد، فرار به جلو و قمپز و عملیات روانی است که در تلاش است افکار عمومی داخلی آمریکا را مدیریت کند و بر ناتوانی‌ها و ضعف‌های دولت درمانده خود سرپوش بگذارد و همچنان پروژه دشمن‌سازی و بزرگنمایی خطر ایران را القا کند.
از طرفی برنامه آمریکا، ترساندن کشور‌های جهان از خرید نفت ایران و متوقف‌کردن روابط اقتصادی آنها با ایران است که قطعا به جایی نمی‌رسد. آمریکا همچنین به دنبال ایجاد اجماع بین‌المللی علیه ایران است که دیدیم در سازمان ملل عکس آن حاصل و ترامپ به ابزار خنده دنیا بدل شد و معلوم گردید جز دو سه کشور با او همراه نیستند.
جنگ روانی و تأثیرگذاری بر افکار عمومی مردم ایران، پروژه دیگر آمریکاست که صد البته از هم‌اکنون با شکست مواجه شده است.
طرح زمینه‌سازی برای ایجاد ائتلاف منطقه‌ای علیه ایران، حول محور وهابیون تحقیرشده حاکم بر حجاز، یکی دیگر از نقشه‌های ترامپ است که به دلیل گرفتاری حکام سعودی و اقتدار منطقه‌ای ایران محکوم به شکست است؛ هرچند برای دستیابی آمریکا به خزانه عربستان و باج‌گیری دوچندان کارساز خواهد بود.
از طرفی آمریکا در داخل تلاش می‌کند عناصر خودباخته و مزدور را متحد و از طریق تحرکات مختلف آنها برجام‌های مالی، موشکی و منطقه‌ای را تحمیل کند که به دلیل بی‌مقداری آن عناصر این نقشه نیز نقش بر آب است؛ بنابراین شکست آمریکا در تحریم و دیگر برنامه‌هایش قطعی است.
حقیقت این است که آمریکا همه روش‌ها و راه‌های مقابله با ایران را در حوزه‌های اقتصادی، سیاسی، امنیتی، اجتماعی و… آزموده و به فضل الهی در همه موارد از ملت بزرگ ایران تودهنی خورده و با خواری و افتضاح، طعم تلخ شکست را چشیده ‌است. آمریکا خود به‌خوبی می‌داند در۴۰ سال گذشته همه راه‌های ممکن برای مشکل‌آفرینی در مقابل ملت ایران را پیموده است و راه نرفته‌ای برایش باقی نمانده که از طریق آن بتواند ملت ایران را تسلیم کند؛ واقعا چه ‌کاری جز لاف‌زدن در بازار مسگران و مرعوب‌سازی مردم به وسیله پادو‌ها و عوامل داخلی‌اش باقی مانده است؟
شیطان بزرگ خوب می‌داند بازی را باخته و سیلی بزرگ ملت ایران در راه است؛ سیلیِ این‌بار ایران بر چهره کریه آمریکا، سنگین‌ترین سیلی است که خواهد چشید. اکنون ملت ایران در پاسخ به جنگ روانی آمریکا و همراهانش خواهد فهماند آرزوی به زانو درآوردن ایران و کندن کلک ایران، خواب آشفته‌ای است که هرگز تعبیر نخواهد شد؛ همان‌گونه که رهبر فرزانه انقلاب با اشاره به یاوه‌گویی ترامپ درباره کندن کلک ایران فرمودند: «به یاد حرف‌هایی افتادیم که ۴۰ سال قبل همین کسانی که نوکران آمریکا در داخل بودند و خود آن‌ها به همدیگر مژده و دلخوشی می‌دادند شش ماه صبر کنید، کلکش کنده می‌شود؛ شش ماه گذشت، کلکش کنده نشد؛ گفتند یک ‌سال دیگر صبر کنید، تمام خواهد شد؛ ۴۰ سال از آن زمان گذشته و آن نهال باریک تبدیل شده به این درخت تناور.»
نباید تحت تأثیر القائات غرب‌گدایان و غرب‌گرایان قرار بگیریم و مرعوب و تسلیم دشمن شویم. ساده‌اندیشان و غرب‌باوران باید بدانند در سایه استقامت و پایمردی ملت قهرمان ایران، امروز به همان میزان که غرب و مشخصا آمریکا در سراشیبی سقوط قرار گرفته است، ایران در مسیر فتح قله‌های اقتدار و بازگشت به دوران مجد و عظمت اسلام و ایران قرار دارد که: «الاسلام یعلوا و لایعلی علیه».