به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از ایسنا، محمد سلطان‌حسینی پیش از ظهر امروز در مراسم بدرقه ورزشکاران اعزامی به مسابقات پارآسیایی جاکارتا اظهار کرد: شما عزیزان افتخارات این سرزمین و باعث ایجاد غرور ملی برای مردم هستید. امروز افرادی در سالن دیدم که سال ها پیش در خط مقدم میدان جنگ افتخار آفرینی می‌کردند.

وی افزود: افرادی زیادی در حوزه مختلف فعالیت می‌کنند تا شما با غرور پرچم ایران را بالا ببرید، یکی از دغدغه‌های این روزهای من این است که اگر باباگلیان و فیاض بازنشسته شوند، چه باید بکنم.
وی ادامه داد: می‌دانم که باباگلیان شبانه‌روز در حال تلاش و زحمت است و چه سختی را متحمل شد تا ورزشگاهی که در چندصد متری اینجا قرار دارد، را تکمیل شده و در اختیار شما قرار گیرد. همه افراد و همکارانی که اینجا حضور دارند، فعالیت‌های زیادی انجام می‌دهند که شاید مربیان شما برخی از آن‌ها را بدانند.
مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان با اشاره به وضعیت اقتصادی و نبود بودجه لازم برای اختصاص به هیئت‌های ورزشی گفت: سال گذشته حدود ۹ میلیارد تومان را در بین هیئت‌های ورزشی تقسیم کردیم بودجه که می دانیم بسیار کم و ناچیز است. هیئت‌های ورزشی و برخی معاونان اداره کل ورزش و جوانان حتی از فردی که در کنار یک تیم فوتبال وظیفه تدارکات دارد حقوق کمتری دریافت می‌کنند. معاون اداره کل با مدرک دکتری ورزش در ۵ سالی که در کنار من بوده نتوانسته یک مسافرت خانوادگی برود.