به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از ایسنا، محمد مسعود چایچی با اعلام این خبر، گفت: آتش‌سوزی عصر دیروز ساعت ۱۸ در انبار نگهداری کارتن‌های زغال واقع در کیلومتر ۲ جاده قدیم کاشان-نطنز به ستاد فرماندهی این سازمان اطلاع داده شد که متعاقب آن خودروهای اطفائیه به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: باتوجه به نوع آتش‌سوزی، گروه‌های عملیاتی از ایستگاه‌های اول و چهارم این سازمان با هشت نیروی عملیاتی و سه خودروی آتش‌نشانی سنگین و پشتیبانی به محل اعزام و موفق به مهار کامل آتش و مانع گسترش آن و سرایت به دیگر فضاهای همجوار شدند.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان تصریح کرد: در این آتش‌سوزی، یکی از حاضران در اثر استنشاق دود مصدوم و به مراکز درمانی اعزام شد و با توجه به شدت آتش‌سوزی، هفت نیروی کمکی همراه با یک گروه عملیاتی از آتش‌نشانی شهرک صنعتی امیرکبیر حضور داشتند.
وی افزود: گروه‌های عملیاتی جهت لکه‌گیری و خاموشی کامل شعله‌های بجا مانده در محل آتش‌سوزی حضور داشته و به فعالیت خود ادامه می‌دهند.
چایچی، رعایت استانداردها و ضوابط ایمنی را در راستای جلوگیری از صدمات غیرقابل جبران و ناگوار در حوادث و آتش سوزی ها احتمالی در جهت مراکز صنعتی و کارگاهی ضروری دانست.